Місто

Суд відмінив рішення Житомирської міської ради, якими в агроекологічного університету забрали частину ботсаду

23 вересня 2014, 13:07

У Житомирі частину ботанічного саду, де хотіли побудувати «Епіцентр», віддали до природно-заповідного фонду.

Про це повідомляють у прес-службі Житомирського національного агроекологічного університету.

«Рішенням господарського суду Житомирської області від 16 вересня 2014 року визнано недійсним рішення Житомирської міської ради № 169 від 14.07.2011 р. «Про затвердження проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій об’єкту природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення» та № 301 від 09.02.2012 р. «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 5,3882 га за адресою: вул. Корольова, 39 в м. Житомирі», - інформують в університеті.

У прес-службі вузу нагадують, що вищевказаними рішеннями міської ради у Житомирського національного агроекологічного університету було незаконно вилучено земельну ділянку площею майже 5,4 га, яка належить до природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. Планувалася, що на цій ділянці побудують гіпермаркет «Епіцентр».

Як повідомляв Житомир.info, прокуратура міста Житомира ще у 2011 році звернулась з позовом до суду про визнання протиправним і скасування рішення Житомирської міської ради, згідно з яким територія яблуневого саду перейшла у власність міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі