Політика

Павло Жебрівський через суд вимагатиме перерахунку голосів по Бердичеву

28 жовтня 2014, 15:01

 Звернутися до Житомирського окружного адміністративного суду збираються юристи кандидата у народні депутати по 63-му виборчому округу Павла Жебрівського, який за даними сайту ЦВК посів друге місце. Про це під час мітингу 28 жовтня у Бердичеві повідомила довірена особа Жебрівського Тетяна Романовська.

«В 63-му виборчому окрузі відбулися дуже негативні явища. Їх зафіксували наші юристи, спостерігачі, члени дільничних комісій. Ми сьогодні хочемо звернути увагу громадськості на те, що відбувався і адміністративний тиск, особливо у місті Бердичеві, і фальсифікації. До другої години ночі у телефонному режимі з усіх виборчих дільниць пройшла інформація, яка чисельність, як проголосували виборці 63-го виборчого округу з усіх районів, а місто Бердичів чекало до останнього. Чекали, щоб подивитися, що відбувається по районах і тоді розпочалися каруселі і розпочалася фальсифікація. Юристи штабу Павла Жебрівського мають підтвердження, мають свідчення, мають відеозаписи. Ми будемо звертатися до суду з тим, що ОВК не звернула увагу на свідчення наших юристів і подає до ЦВК дані, які не перевірені і викликають велику підозру. В ніч виборів на 4 ранку була різниця 806 голосів. Вчора, коли були протоколи з мокрими печатками, ми виявили, що в селі Роставиця 294 голоси було віддано іншому кандидату – Побережному, а його 17 голосів – Павлу Жебрівському. Тобто вже 294 голоси ми знайшли», - зазначила Романовська.

В окружній виборчій комісії переконують: помилок, які б могли вплинути на результати виборів, на їхньому окрузі не зафіксовано, тож перерахувати голоси обіцяють лише, якщо буде відповідне рішення суду.

Попри те, що від 27-го жовтня на сайті ЦВК є результати 100% протоколів по Бердичівському округу №63, член ОВК №63 Олександр Подгорчук зазначив, що на деяких дільницях протоколи ще уточнюються.

«Ми ще не можемо приступити до опрацювання протоколу з мокрою печаткою, тому що будуть довезені уточнені протоколи, технічні помилки в пункті 3-му і 4-му по списку виборців, трохи не зрозуміли голови і члени комісій, яку цифру писати. Тобто жодних виправлень по результатам виборів не буде», - повідомив член окружкому.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі