Місто

На майдані у Житомирі попрощаються з бійцем батальйону «Донбас», який загинув під Іловайськом

6 лютого 2015, 17:53

7 лютого о 12.00 на майдані С.П.Корольова в Житомирі відбудеться жалобний мітинг та прощання із загиблим воїном Національної гвардії України, бійцем батальйону «Донбас» Вадимом Антоновим.

Вадим Віталійович Антонов народився у Житомирі 24 липня 1976 року. Як солдат резерву у складі 3-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України «Донбас» брав участь в антитерористичній операції на сході держави. Загинув 10 серпня 2014 року під Іловайськом в ході зіткнення із терористами при комплексному обстрілі позицій українських військових.

Був захоронений без встановлення особи. 31 жовтня членами ГО «Народна пам’ять», яка займається пошуком та ідентифікацією останків загиблих, була проведена ексгумація та встановлена особа загиблого воїна.

У Вадима Антонова залишилися батьки, сестра, 6-річна донька Соня.

Указом Президента України від 14 серпня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдат резерву Антонов Вадим Віталійович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Ця нагорода під час прощального мітингу буде вручена матері загиблого – Марії Павлівні Антоновій.

Поховають загиблого житомирянина о 13.00 на Смолянському військовому кладовищі.

Житомир.info

Матеріали по темі