Події

У квартирі жителів Житомирської області, які воювали на боці «ДНР», знайшли наркотики та понад 45 кг бурштину

9 вересня 2015, 12:49

Трьом жителям Житомирської області, які воюють на боці терористів «ДНР», заочно оголошено про підозру. Праціники СБУ у рамках кримінальних проваджень проведели санкціоновані обшуки за місцем їх проживання. Вилучено предмети і документи, що підтверджують їхню вину, а також наркотики та більше ніж 45 кілограмів бурштину.

Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.

«Пройшовши вишкіл у центрах підготовки на тимчасово окупованій території України, двоє жителів Житомирщини (батько й син) наприкінці весни минулого року за власною ініціативою вступили до терористичного угруповання. Вони брали участь у бойових діях на боці бойовиків, дослужившись до командира та заступника командира одного з терористичних угруповань «ДНР». Документально підтверджено безпосереднє керівництво одного із них обстрілами позицій сил АТО, у т.ч. у Донецькому аеропорту. Паралельно вони займалися вербуванням бойовиків», – йдеться у повідомленні.

Інший мешканець Житомирщини ще у минулому році брав безпосередню участь у блокуванні та захопленні військових частин, адміністративних будівель правоохоронних структур і органів державної влади в Донецькій області. Встановлена його причетність до незаконного позбавлення волі і утримання правоохоронців та військовослужбовців сил АТО, переслідування патріотично налаштованих місцевих мешканців і журналістів. На сьогодні він обіймає керівну посаду в одному із збройних угруповань терористів «ДНР».

Наразі зловмисникам заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) та ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо накладення арешту на рухоме та нерухоме майно, що належить підозрюваним на права власності (квартири, будинки, автомобілі, земельні ділянки тощо).

У рамках глави 24-1 Кримінального процесуального кодексу України матеріали кримінальних проваджень готуються для направлення до суду.

Як повідомляв Житомир.info, за погодженням з процесуальним прокурором, повідомлено про підозру трьом особам, які у травні 2014 року виїхали до Донецької області, де стали активістами терористичної організації «ДНР», а двоє з них увійшли до незаконного військового формування «Оплот».

Фото прес-групи УСБ України в Житомирській області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі