Суспільство

Міліція розслідує факті дитячої та дорослої жорстокості

9 November 2006, 08:11

16 жовтня до обласної дитячої лікарні потрапив 16-річний студент одного з міських коледжів із травмою живота. Коли хлопець потрапив на операційний стіл, лікарі встановили, що у нього розрив селезінки та внутрішня кровотеча, крім того забій грудної клітини та черепно-мозкова травма. Про такий випадок була повідомлена міліція. За фактом побиття підлітка порушено кримінальну справу та розпочато слідство.

Наразі встановлено, що злочин скоїв одноліток потерпілого, який проживає разом з ним у гуртожитку. А причиною стало те, що винний не „виставив” пиво за свій новий одяг. Між хлопцями розпочався конфлікт, який і переріс у бійку.

25 жовтня до міського відділу міліції звернулась 38-річна житомирянка із заявою про те, що її синові-третьокласнику нанесено тілесні ушкодження. Хлопчик пояснив, що його побив ременем(!) батько однокласника.

Як виявилось, між 9-річними школярами постійно виникали дрібні сварки, під час яких один із них ображав та нагороджував стусанами іншого. Того дня все знову повторилось, і потерпілий, не витримавши знущань, вдарив свого кривдника з усієї сили, так, що до того довелось викликати лікаря. Розлючений батько, не довго думаючи, відлупцював винуватця ременем. Причому все це відбувалось на очах у вчительки та дітей. Наразі проводиться розслідування, однак 34-річний чоловік вважає, що він ні в чому не винен. Можливо, і до свого сина він застосовує саме такий метод виховання, тому й хлопчик переносить усю свою злість на однокласників?

Ці дві історії об’єднує одне – сучасні діти часто вирішують свої проблеми шляхом агресії та застосування сили. А батьки, які мали б навчити їх толерантній та правильній поведінці, чомусь цього не роблять, або вчиняють навіть навпаки, власним прикладом вказуючи хибний шлях. Ось і виростають згодом із ласкавих малят жорстокосерді дорослі.

За повідомленням Житомирського МВ УМВС

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі