Події

У Житомирі двоє хлопчиків віддали свої телефони псевдо-рятівнику, який запропонував їм «фахову перевірку»

12 жовтня 2015, 13:44

 У житомирському парку відпочинку двоє підлітків, повіривши незнайомцю, втратили свої мобільні телефони.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.

«За словами 12-річних хлопців, під час прогулянки до них підійшов невідомий чоловік, який назвався представником МНС. Незнайомець розповів школярам байку про можливу небезпеку, що можуть становити їх мобільні телефони, та запропонував «фахову перевірку». Тож підлітки віддали йому вартісні ґаджети. За деякий час чоловік зник, не повернувши їм телефони», – йдеться у повідомленні.

Хлопці розповіли про все, що сталося, батькам, а ті звернулися до міліції. Загальна сума збитку становить майже 5 000 тис.грн.

Нині розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці розпочали розшук шахрая.

Разом з тим працівники міліції закликають жителів Житомирської області бути обережними самим та застерегти дітей від подібного роду злодіянь, запам’ятавши деякі правила:

- розкажіть дітям, що не можна вихвалятися модними ґаджетами, особливо серед незнайомців, у громадському транспорті, на вулиці;

- варто ігнорувати прохання однолітків та дорослих «подивитися», як працюють функції телефону, погратися, перевірити його справність тощо;

- пам’ятайте, що у випадку, коли до вас звертаються з проханням терміново зателефонувати, під приводом викликати «швидку допомогу», повідомити про злочин, за інших екстремальних обставин – зробіть це самі, уточнивши адресу та дані того, хто потребує допомоги.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі