Суспільство

У Коростені відкрили меморіальну дошку бійцю 30-ї бригади Сергію Романчуку

13 жовтня 2015, 17:32

13 жовтня на приміщенні Коростенської міської гімназії було відкрито меморіальну дошку загиблому герою АТО Сергію Романчуку.

Про це повідомляє сайт Коростенської мерії.

«Меморіальна дошка виготовлена за кошти, які були зібрані членами Громадської організації «Братство ветеранів АТО Коростенщини». Романчук Сергій Михайлович - старший лейтенант Збройних Сил України, боєць 30-ої бригади, загинув ще 9 лютого 2015 року під с.Логіново Донецької області. Довгий час він вважався безвісті зниклим. Всього двох тижнів не вистачило йому, аби повернутися додому живим», – йдеться у повідомленні.

Довідка: Народився 20 квітня 1974 року в місті Коростені в сім’ї службовців. У 1991 році закінчив Коростенську середню школу № 4. Далі вступив до Ленінградського вищого військового інженерного училища зв’язку, яке закінчив у 1996 році. З 1996 по 1998 рік служив на командних посадах в військах ППО Збройних Сил РФ, але внутрішній світогляд змусив звільнитися з лав збройних сил та повернутися в Україну на Батьківщину. Працював на різних підприємствах міста Коростеня. Останнє місце роботи – відділення ВОХОР, що здійснює охорону військової частини в с.Ушомир Коростенського району.

Після оголошення першої хвилі часткової мобілізації 19 березня 2014 року за власним бажанням був мобілізований до Збройних Сил України. Був призначений на посаду заступника командира роти по роботі з особовим складом 30 окремої механізованої бригади (м.Новоград-Волинський). Учасник АТО літньої кампанії 2014 року. Виконуючи військовий обов’язок, загинув 9 лютого 2015 року під час другої ротації поблизу с. Логвинове Донецької області, захищаючи місто Дебальцеве від захоплення незаконними терористичними збойними формуваннями. Підрозділ, яким командував старший лейтенант Романчук Сергій Михайлович, потрапив під артилерійський обстріл, але позиції не здав.

Вдома залишилася дружина, малолітня донька та двоє дітей дружини, яких він виховував як рідних.

Фото з сайту Коростенської міської ради

Житомир.info

Матеріали по темі