Місто

У Житомирі батьки більше не купуватимуть миючі та гігієнічні засоби в садочки за власні кошти

29 December 2015, 15:21

Вперше для закупівлі миючих та гігієнічних засобів для дитсадків міста в бюджеті Житомира передбачили 1,6 млн. грн. За відповідне рішення проголосували депутати міської ради 28 грудня.

Про це інформує прес-служба Житомирської мерії.

У Житомирі функціонують 43 дошкільні навчальні заклади, в тому числі 6 НВК, які відвідують 12 800 тисяч маленьких житомирян. Щороку для забезпечення миючими та гігієнічними засобами однієї дитини потрібно 125 грн. До цього часу мило, пральні порошки, засоби для миття посуду купували батьки. Тому, аби житомиряни додатково не витрачали кошти на ці потреби, в міському бюджеті передбачили фінансування.

«Раніше кошторис дошкільних навчальних закладів складався з фінансування заробітної плати, 40% оплати харчування дітей, ремонтів приміщень, утримання закладів, придбання меблів, обладнання, посуду та медикаментів. Гроші на миючі та гігієнічні засоби у бюджет не закладалися. Вже у 2016-му ми відійдемо від практики благодійних внесків у садочках на придбання миючих засобів, в бюджеті Житомира закладаємо 1,6 млн грн», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Заступник міського голови з гуманітарних питань Матвій Хренов додав, що наразі відмовитися від батьківських внесках повністю - неможливо, але поступово питання вирішуватимуть.

«Міська влада почала поступову кампанію щодо зменшення благодійних внесків у садочках. Звичайно, ми поки не можемо повністю фінансувати ремонти, бюджет цього не дозволяє. Але такі питання, як придбання миючих засобів за бюджетні кошти - це перший крок до відмови від батьківських внесків у дитячих садочках», – прокоментував рішення Матвій Хренов.

Як повідомляв Житомир.info, 14 грудня на засіданні виконавчого комітету погодили програму «Про погодження міської цільової Програми розвитку освіти м. Житомира на період 2016-2018 років».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі