Місто

У майбутніх житомирських патрульних поліцейських розпочались заняття з 25 дисциплін

11 January 2016, 12:14

11 січня 240 слухачів, які пройшли ретельний відбір, розпочали навчання на базі Житомирського тренінгового центру поліції. Нові патрульні вийдуть на вулиці Житомира вже на початку березня 2016 року.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба головного управління Національної поліції в Житомирській області.

«За час навчання майбутні патрульні поліцейські опанують понад 25 спеціальних дисциплін, серед яких вогнева підготовка, долікарська допомога, оформлення дорожньо-транспортних пригод, адміністративне законодавство і відповідальність за його порушення, основи ефективної комунікації тощо. Оволодіти спеціальними знаннями та навичками новим патрульним допоможуть професійні тренери, які також пройшли конкурсний відбір. Серед них викладачі, як тренінгового центру, так і Житомирських державного університету та національного агроекологічного університету. Визначальним спрямуванням підготовки є практичні вправи та тренінги, на які відводиться до 80% навчального часу. Також до тренувань залучатимуться працівники спеціальних підрозділів поліції», – йдеться у повідомленні.

Уже за два місяці нова патрульна поліція Житомира складе присягу та приступить до виконання своїх професійних обов’язків із забезпечення публічної безпеки та правопорядку в обласному центрі.

Як повідомляв Житомир.info, набір кандидатів у нову патрульну поліцію в Житомирі розпочався 2 жовтня 2015 року. Понад 6 тисяч претендентів на службу пройшли кілька етапів ретельного відбору. Скласти комп’ютерні тести на загальний рівень знань, подолати заліки з фізичної підготовки, психологічне тестування та співбесіду.

Фото прес-служби ГУ НП у Житомирській області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі