Влада

Керівник одного з управліннь Житомирської міської ради не пройшов переатестацію, начальнику відділу дали «випробувальний термін»

19 January 2016, 17:12

У Житомирській міській раді почалася переатестація керівників управлінь. З 19 чиновників атестацію не пройшов керівник управління капітального будівництва Дмитро Болейко, а  керівника  оргвідділу Тетяну Паламарчук атестовуватимуть повторно.

Про це Житомир.info розповіла секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж.

«Почалась переатестація керівників управлінь, і в нас є перший результат. 19 чоловік ми вчора атестували, одна людина не пройшла атестаційну комісію – це Болейко Дмитро. Комісія збиралася в складі 9 чоловік – працівники, які працюють тут давно, є й нові люди, але перша основна причина – в нього немає фаху, в нього немає диплому освіти по тому профілю, що він займається, по будівництву. Друге. Більш за все, це кваліфікація і, мабуть, в кожного були якісь свої речі, тому проголосували практично всі за те, щоб не атестувати. І ще в нас є одна людина, яка проходитиме повторну атестацію – це Паламарчук, керівник оргвідділу. В нас були варіанти: підтримати абсолютно і дати поради, що людина має зробити і провести повторну атестацію. І 14 березня вона в нас буде проходити повторну атестацію. А так всі пройшли. Щопонеділка до 26 березня в нас будуть проходити атестаційні комісії», – зазначила Наталія Чиж.

В соцмережах поширюється інформація про те, що Дмитро Болейко збирається звернутися до суду і оскаржити результати атестації.

«Якщо людина хоче оскаржувати рішення, хай він його оскаржує, це його право, ми не можемо заборонити людині робити певні речі. Ми хочемо на посаді бачити фахівця, наше місто цього потребує», – прокоментувала Наталія Чиж.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській міській раді планують об’єднати деякі управління та ліквідувати деякі комунальні підприємства і провести атестацію працівників підрозділів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі