Місто

Скажи «ні» хронічному болю у спині!

15 February 2016, 08:58

Біль у спині є поширеною скаргою пацієнтів. Четверо з п'яти жителів України хоча б один раз у житті відчували біль у попереку. Це одна з поширених причин звернень до лікаря та тимчасової непрацездатності.

Біль у спині часто виникає внаслідок розтягування м'язів і зв'язок при піднятті важких речей неправильним способом, або після раптового невдалого руху, що призводить до  виникнення м'язового спазму та обмеження руху.

Фактори, що підвищують ризик виникнення болю в спині: тяжка фізична праця, сидяча робота, робота, пов’язана зі стресом, ожиріння та літній вік.

Діагноз синдрому хронічного болю в спині  встановлюється при тривалості захворювання понад 6 місяців. Потрібно знати, що біль це прояв захворювання, причиною якого можуть бути часті травми, перерозтягнення, артрит міжхребцевих суглобів (фасет-синдром), грижа міжхребцевого дискустеноз хребтового каналукомпресійні переломи хребцівостеопорозспондилолістез, деформуючий спондильоз, анкілозуючий спондилоартроз, пухлини хребта.

Якщо у Вас спостерігається хоча б один з нижченаведених симптомів, зверніться за допомогою до центру здоров’я   «ВІДНОВЛЕННЯ»:

постійний біль у попереку який посилюється ночами змушуючи шукати зручне положення;

біль часто іррадіює в одну або обидві ноги посилюючись при ходьбі, часто супроводжується онімінням в ногах;

наявність порушення функції сечовипускання і кишківника;

якщо біль виник після фізичного навантаження, після невдалого падіння, стрибка або іншої травми.

В умовах центру «ВІДНОВЛЕННЯ» є можливість пройти курс лікування за допомогою сучасних методів, що дозволяє виявити причини хронічного болю в спині та вилікувати пацієнта, без використання медикаментозної терапії та операцій.

Наші методи лікування:

Ударно хвильова терапія –   сучасний метод лікування в основі якого лежить зняття хронічних перенапруг та являється хітом лікування хронічного болю в спині у західних країнах;

Лазер високої інтенсивності – надсучасний і потужний лазер, який дає змогу ліквідувати біль та запалення у глибоких тканинах організму;

Багатоканальна електроміостимуляція – добре зарекомендований засіб у санітарно-курортній культурі. За допомогою цього методу можна зміцнити м’язи будь-якого відділу хребта.

Магніт – метод лікування, який займає надійне місце у сучасній фізіотерапії, має протизапальний та знеболюючий ефект.

Метод кінезіотейпування – сучасний метод наклеювання спеціальних лікувальних пластирів, які знімають біль чи напругу з будь-якого м’язу чи зв’язки в організмі.

Основне завдання лікарів центру здоров'я «ВІДНОВЛЕННЯ» - не тільки прибрати больовий синдром, а й вплинути на причину виникнення болю.

Лікар - вертебролог підбирає індивідуальний та ефективний комплекс лікування для кожного пацієнта.

Якісне лікування можна пройти в центрі здоров’я «ВІДНОВЛЕННЯ» за адресою: місто Житомир, вулиця 1 Травня, 20. Телефон: +38 (068) 073-58-60; (0412) 46-40-73, більше інформації на сайті www.reabilitacia.zt.ua

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Ліцензія № 659 від 8 жовтня 2015 року

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі