![](https://www.zhitomir.info/f/images/2016/02/17/154682/2016-02-17dialogi_boti_w440_h290.jpg)
17 лютого гості програми «Діалоги» на Житомир.info – радник міністра інформаційної політики Роланд Мікіані та популярний блогер Роман Давиденко.
Чи вступати в дискусію з «ботами» і як відрізнити агресивно налаштованого користувача від справжнього «ольгінського бота», за що Українських користувачів «банять» у Facebook, як реагувати на провокації в соціальних мережах – про це розповідатимуть гості програми.
Початок прямого ефіру о 18.30