20 лютого на майдані Корольова декілька сотень житомирян зібралися, аби вшанувати загиблих Героїв Небесної Сотні.
Захід розпочався рівно о 18.00 молебнем. Після спільної молитви житомиряни поклали квіти до пам’ятної дошки.






20 лютого на майдані Корольова декілька сотень житомирян зібралися, аби вшанувати загиблих Героїв Небесної Сотні.
Захід розпочався рівно о 18.00 молебнем. Після спільної молитви житомиряни поклали квіти до пам’ятної дошки.






Моніторинг здійснено на основі інформації, отриманої за методом контрольної закупки 19.06.2026 р. у місцях продажу: АТБ, пр. Миру, 15А, Фора, вул. Київська, 106, Метро, пр. Незалежності, 55в,, Сільпо, вул. Житній ринок, 1