![](https://www.zhitomir.info/f/images/2016/02/22/154794/2016-02-22novapolitsiaa_w440_h290.jpg)
У Житомирі патрульні поліцейські можуть приступити до своїх обов’язків орієнтовно з середини березня.
Про це Житомир.info розповіла керівник прес-служби ГУ Нацполіції у Житомирській області Алла Ващенко.
«Навчання у майбутніх патрульних поліцейських ще триває, і орієнтовно, вони приступлять до роботи в середині березня. Вони розпочали навчання в середині січня і завершують його в першій декаді, середина березня», – сказала Алла Ващенко.
Як повідомляв Житомир.info, 11 січня 240 слухачів, які пройшли ретельний відбір, розпочали навчання на базі Житомирського тренінгового центру поліції.