Суспільство

Житомирянка, яка перемогла у всеукраїнському конкурсі «Ukrainian Culture Time» поїде на стажування в Грецію

3 March 2016, 14:17

Вчителька Житомирської філії перших Київських державних курсів іноземних мов Наталія Ларіна увійшла до п’ятірки переможців конкурсу «Ukrainian Culture Time».

Про це повідомляють на сайті Міністерства освіти і науки України.

«Міжнародне видавництво MMPublications спільно з Міністерством освіти і науки України провело всеукраїнські конкурси для учнів та вчителів англійської мови в рамках освітніх заходів, направлених на вивчення англійської мови в навчальних закладах. Для участі в конкурсі для вчителів учасникам необхідно було скласти три креативні завдання для проведення лінгвокраїнознавчого заняття з англійської мови на тему «Ukrainian Culture Time». (Час української культури). У конкурсі отримала перемогу п’ятірка вчителів, серед яких жителька міста Житомир Ларіна Наталія Володимирівна», – йдеться в повідомленні.

Наталія Ларіна на 5 днів поїде на стажування в Грецію.

«Було завдання розробити три уроки по темі «Україна». Я використовуючи карту України розробляла завдання для учнів молодшої школи, середньої та старшої школи. Для середньої школи я розробила завдання, в якому треба було дітям вибрати маршрути і описати куди б вони повезли іноземного туриста, вони працювали в групах, самі розробляли маршрут, треба було обрати три місця і описати чому саме сюди. Для старшої школи там завдання більш культурологічного характеру. Вони самі вибирали теми: політика, література, культура і потрібно було надати якомога більше інформації на папірцях і цими папірцями закрити карту України. І перемагала так група, яка надала найбільше інформації. Стосовно стажування, то мені сказали, що я поїду в Грецію, але ще не повідомили коли. Стажування триватиме 5 днів», – розповіла Житомир.info Наталія Ларіна.

Протягом трьох місяців у конкурсах взяли участь більше 5 000 учнів та близько 500 вчителів англійської мови.

Нагадаємо, 2016 рік Петро Порошенко оголосив Роком англійської мови в Україні.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі назвали переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2016».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі