![](https://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/3/155057/2016-03-03basket14570081130_w440_h290.jpg)
Регіональну зону Спортивних ігор України з баскетболу серед школярів 1999 р.н. та молодше 1-3 березня приймав Житомир. До нашої підгрупи входили 4 команди: Житомир, Одеса, Донецьк та Волинь. На жаль, з різних причин команди Одеси та Донецька не змогли приїхати на змагання, їм було зараховано технічну поразку. Про це "Спортивному Житомиру" розповіла старший тренер відділення баскетболу Тетяна Анатоліївна Дернова.