Політика

Житомирські радикали відзвітували за 120 днів роботи

6 March 2016, 14:40

4 березня з робочим візитом до міста Житомира прибув народний Депутат Верховної Ради України – Попов Ігор Володимирович. Відбулася нарада за участю керівників міських і районних організацій, депутатів Житомирської міської та обласної рад, в ході якої було проведено обговорення стратегічних напрямків діяльності організації, поточних завдань, та питань розбудови партії.

Як повідомив Ігор Попов: «3 березня на з'їзді Радикальної Партії Олега Ляшка в Києві обговорювалося питання політичної кризи та суспільно-політичної ситуації в Україні. На сьогоднішній день Радикальна Партія Олега Ляшка перебуває в опозиції. Ми голосували за відставку уряду, але відставки не відбулася. Сьогодні потрібно нарешті визнати, що коаліція у Верховній Раді припинила своє існування. Провести переговори, створити нову коаліцію, написати коаліційну угоду. Сформувати новий уряд, що буде працювати далі. На з'їзді РПЛ було прийнято програму радикальних реформ, за умови прийняття якої наша політична сила готова вступити до нової коаліції. Вона базується на таких пріоритетах:

1) Відновлення індустріального виробництва.

2) Соціальна політика.

3) Ніякого особливого статусу для Донбасу, найближчі півроку не проводимо виборів, а також ніякої амністії для тих, хто стріляє у наших солдатів».

Після закінчення наради відбулася прес-конференція. За 120 днів своєї діяльності відзвітувалися: голова фракції РПЛ Житомирської міської ради – Ракович Олександр Іванович, заступник голови фракції РПЛ у Житомирській обласній раді – Крамаренко Сергій Михайлович та заступник голови Житомирської обласної організації РПЛ – Дацьо Катерина Юріївна.

Олександр Іванович розповів, що депутати-радикали виокремили десять основних напрямків діяльності своєї фракції. Це охорона здоров'я, освіта, соціальний захист, архітектура, житлово-комунальне господарство, інфраструктура, культура і спорт, відпочинок та розваги, відповідно до яких будуть розроблені цільові програми та проекти рішень. Крім того, радикальна партія на  залишається осторонь  від наболілих проблем молоді. Так, за ініціативи РПЛ уже сьогодні працевлаштовано 22 випускників Житомирського вищого професійно-технологічного училища. За 120 днів роботи, до Житомирської міської організації приєдналося вже понад 50 однодумців, які ввійшли до громадської ради при міській організації РПЛ.

Як зазначив Сергій Крамаренко,депутати обласної ради, члени фракції Радикальної Партії Олега Ляшка беруть активну участь у її роботі. Зокрема, першою великою перемогою можна вважати роботу бюджетної комісії. Паралельні розрахунки проведені депутатами Радикальної Партії Олега Ляшка та проведений аналіз по видатках дали змогу суттєво вплинути на остаточний варіант бюджету. Крім того, на сьогодні ми проводимо аудит ефективності використання комунального майна, що дасть можливість збільшити дохідну частину бюджету, за наповнення якого ми і боремося.

Заступник голови Житомирської обласної організації Катерина Дацьо повідомила: «Сьогодні Радикальна Партія Олега Ляшка на Житомирщині представлена 127 депутатами рад різних рівнів. Радикали мають 6 своїх представників у обласній раді, 4 – у Житомирській міській раді, а також у містах обласного підпорядкування, районних, міських та селищних радах. Заступниками голів районних рад стали у Новоград-Волинському районі – Анна Громико, та у Чуднівському районі – Сергій Костяков. Ми працюємо в інтересах наших земляків, які підтримали Радикальну Партію Олега Ляшка на Місцевих виборах 2015 року. Крім того, депутати та члени Радикальної партії Олега Ляшка на Житомирщині висловлюють свою єдину і непохитну позицію щодо незгоди із політикою уряду прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та відкрито заявляють вимогу – відставка уряду!»

Прес-служба Житомирської міської організації «Радикальної Партії Олега Ляшка»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі