Події

У Житомирській області затримали двох голів МСЕК, які систематично вимагали хабарі від інвалідів

9 March 2016, 17:50

Співробітники Управління СБУ в Житомирській області спільно з прокуратурою та поліцією викрили корупційні дії двох керівників міжрайонних медико-соціальних експертних комісій.

Про це Житомир.info повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.

«Посадовці систематично одержували хабарі від інвалідів за видачу висновків про продовження, зміну або присвоєння групи інвалідності. Вартість цих «послуг» коливалася залежно від платоспроможності громадян – у середньому від однієї до трьох тисяч гривень. Співробітники спецслужби задокументували декілька десятків випадків одержання здирниками неправомірної вигоди. За попередньою інформацією, щомісяця вони заробляли на видачі висновків до 40 тисяч гривень. 9 березня в рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України правоохоронці затримали посадовців після одержання ними хабарів», – йдеться в повідомленні.

Обшуки за місцем роботи і мешкання здирників тривають. Встановлюються інші факти злочинної діяльності керівників МСЕК.

Як повідомляв Житомир.info, 29 жовтня 2015 року у Житомирі СБУ затримала голову МСЕК, який вимагав хабар за присвоєння групи інвалідності. 6 листопада його було відсторонено від посади.

Фото прес-групи УСБ України в Житомирській області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі