Влада

Віталія Ясана звільнили з посади першого заступники начальника ГУ Держгеокадастру у Житомирській області

11 March 2016, 10:19

Віталія Ясана 10 березня звільнили з посади першого заступники начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Про це повідомляють на на офіційному сайті ГУ Держгеокадастру в області.

«Відповідно до наказу Держгеокадастру України від 10.03.2016 року №254-то, Віталій Ясан звільнений з посади першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області за угодою сторін», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Віталія Ясана призначили виконувачем обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області 17 грудня 2015 року. Представники громадських організацій та ГО «Атошник» мали намір за два дні до Нового року познайомитися та поговорити з Віталієм Ясаном. Після зустрічі з в. о. начальника бійці заперечували свої наміри «відхопити» землі з бурштином у північних районах області. А нещодавно нардеп Павто Дзюблик побачив у діях нового керівника управління Держгеокадастру в Житомирській області «корупційну складову». На брифінгу в Кабінеті Міністрів 12 лютого Житомирську область відзначили в п’ятірці тих, де подано найбільше заяв від учасників АТО на отримання землі. У лютому 2016 року АТОшники і активісти хотіли, щоб Віталій Ясан звільнив крісло начальника ГУ Держгеокадастру в Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, головним управлінням Держгеокадастру в Житомирській області тепер керуватиме жінка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі