Суспільство

У Житомирі до Центру допомоги учасникам АТО за рік звернулись 3 тисячі військових

15 March 2016, 15:51

 У березні 2016 року Центр допомоги учасникам АТО при Житомирській ОДА прозвітував про рік своєї діяльності. Звіт про роботу представила координатор Центру, волонтер Юлія Толмачова під час наради під головуванням керівництва області.

Про це повідомляють на сайті Житомирської облдержадміністрації.

«За 1-й рік роботи до Центру звернулося 3 тисячі учасників АТО та членів їх родин за понад 8 тис. питань. Коефіцієнт вирішених звернень становить 80%, що підтверджує ефективність роботи Центру. Центр працює за принципом «єдиного вікна» і сприяє в безкоштовному лікуванні та протезуванні зубів, забезпеченні санаторно-курортними путівками, отриманні матеріальної допомоги, одержанні позики на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт жилих будинків і подвірних будівель, відшкодуванні з державного та обласного бюджетів по кредитам на утеплення житла, наданні земельних ділянок для будівництва, садівництва та огородництва та ін. всі питання вирішуються комплексно. Найактуальніші звернення стосуються матеріальної допомоги, а також лікування зубів та їх протезування», – йдеться в повідомленні.

З метою залучення учасників АТО до одержання допомоги та консультацій у минулому році представниками Центру проведено виїзні прийоми у 9 районів області, а також до військових частин, шпиталю, на полігон. По районах Житомирщини розміщені білборди та інформаційні листівки з реквізитами та напрямками допомоги Центру.

«Наш Центр був створений одним із перших в Україні. На разі він є також одним із найкращих, відзначених Президентом України та поставлений у приклад іншим областям», – повідомила Юлія Толмачова.

На сесії обласної ради планується розглянути програму забезпечення діяльності Центру. Крім того, планується відкриття Центру психологічної реабілітації учасників АТО на базі Бердичівського шпиталю.

Сергій Машковський вручив Юлії Толмачовій подяку від Міністерства соціальної політики України за волонтерську діяльність, доброчинну допомогу та активну громадську позицію.

Як повідомляв Житомир.info, у 2015 році до житомирського Центру допомоги учасникам АТО надійшло більше двох тисяч звернень.

Фото з сайту Житомирської ОДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі