Місто

Акція «Енергозберігаючий склопакет за ціною звичайного»

21 March 2016, 09:05

Акція «Енергозберігаючий склопакет за ціною звичайного»: при купівлі металопластикових виробів ТМ «НОВІ ВІКНА» всі склопакети будуть додатково безкоштовно комплектуватися аргоном та енергоберігаючим склом.

На сьогодні, коли проблема енергозбереження стає все більш актуальною, провідні виробники склопакетів рекомендують встановлювати склопакети з енергозберігаючим склом та заповненням інертними газами.

Енергозберігаюче скло (І-скло) отримують в результаті катодного розпилення декількох шарів металів, оксидів та нітридів металів в умовах вакууму. Дане покриття представляє собою ряд півпрозорих шарів металів (переважно срібла) з системою просвітлюючих шарів оксидів металів. Вони дозволяють зменшити випромінювання тепла в десятки разів. Оскільки покриття складається з дуже тонких шарів, то енергозберігаюче скло свою прозорість до видимого світла змінює незначно.

Механізм дії енергозберігаючого скла. Тепло, яке поступає в приміщення представляє собою короткі хвилі інфрачервоного випромінювання. Хвилі проходять через скло і поглинаються предметами інтер’єру. Обігрівальні прилади виділяють теплову енергію у вигляді  довгих інфрачервоних променів. Коли довге інфрачервоне випромінювання досягає поверхні скла, воно відбивається від нього і повертається назад в приміщення.

А ось кілька аргументів на користь аргону. Аргон більш ефективний у склопакеті з енергозберігаючим склом. Теплоізоляція енергоефективного однокамерного склопакета підвищується на 11% при заповненні його аргоном у порівнянні із заповненням повітрям.

До того ж аргон, поміщений в склопакет, відображає значну частину ультрафіолетового випромінювання. Це особливо актуально в літній період, коли предмети, меблі та шпалери схильні до вигоряння.

Аргон всередині склопакета створює своєрідну «шаровану» атмосферу, яка краще ніж повітря відображає звукові хвилі і, тому, має більш потужні шумоізоляційні властивості.

ТМ «Нові вікна» вітає житомирян зі святом весни і пропонує скористатися сезонною пропозицією, яка неодмінно допоможе реалізувати вашу давню мрію про затишну оселю. Саме зараз «Нові вікна» дарують своїм покупцям  знижки 35% та можливість оплати в розстрочку без переплат.

Зі зростанням цін реальна вартість чи купівельна спроможність заощаджень, відкладених на «чорний день», зменшується, тому поспішайте замовити нові вікна чи двері за найвигіднішими цінами!

Ви вже котрий рік плануєте замінити старі дерев'яні вікна на нові, сучасні, красиві і зручні, але накопичити достатню суму грошей ніяк не вдається? Не поспішайте засмучуватися і відкладати довгоочікуваний ремонт в будинку або квартирі на потім.

«Нові вікна» пропонують скористатись кредитним продуктом «Акційний на 3 місяці» від Укрсиббанку (необхідні лише паспорт та код):

- Сума кредиту - від 2500 до 30000 грн.

- Термін кредитування - від 15 до 24 місяців;

- Щомісячна комісія з 1 по 3 міс. - 0%, з 4 міс. - 3,5%;

- Без страхування;

- Початковий внесок - від 10%;

- Одноразова комісія - 2% (комісію ми Вам повертаєм шляхом надання додаткової знижки);

- Річна % ставка - 0,00001%.

«Нові вікна» пропонують скористатися унікальною послугою «Оплата частинами» від ПриватБанку, що дозволяє придбати товар у розстрочку до 24 місяців, а якщо розстрочка до 3 місяців, то без будь-яких додаткових відсотків, комісій і платежів.

Так що вже зараз сміливо замовляйте нові вікна, розрахуватися за які зможете протягом кількох наступних місяців. Послуга «Оплата частинами» доступна всім власникам зарплатних, кредитних і елітних карт ПриватБанку. Для того щоб скористатися даним сервісом, вам не потрібні ніякі документи та довідки. Досить визначитися з вибором товару в ТМ «Нові вікна», зробити замовлення і тут же оформити розстрочку, розбивши вартість покупки на рівні частини. Ви можете самостійно вибрати період, за який збираєтеся оплатити покупку, і якщо він не перевищує 3 місяців - не платите ніяких комісій. Перший платіж буде здійснений в день оформлення розстрочки, при цьому договором буде служити звичайний чек, який ви отримаєте після того, як касир введе дані і проведе вашу карту через POS-термінал. Таким чином, вся процедура оформлення розстрочки забере у вас не більше хвилини. Але і це ще не всі переваги даного сервісу: вам навіть не знадобиться кожен місяць йти в банк, щоб погасити платіж. Просто протягом місяця внесіть на свою карту певну суму грошей будь-яким зручним для вас способом, і вона автоматично спишеться з рахунку в день погашення розстрочки.

Розрахувати приблизну вартість вікон ви можете скориставшись калькулятором.

Більш детальну інформацію про те, як замовити металопластикові вікна в розстрочку, ви можете дізнатися в салоні магазині «Нові вікна» за адресою м.Житомир, вул. Київська, 16 або за телефоном (0412) 44-63-40 з понеділка по п'ятницю з 9-ї до 18-ї години и до 13-ї години у суботу.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі