Місто

27 березня Україна переходить на літній час

21 March 2016, 10:31

У ніч з суботи на неділю, 27 березня, українці переведуть стрілки годинника на годину вперед.

День і час переходу на літній час визначений постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України».

Згідно з документом, перехід на літній час в Україні щороку відбувається в останню неділю березня.

«Запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час  другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину  вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад», - йдеться в документі.

У зв'язку з переходом 27 березня 2016 року о 03:00 за київським часом на літній час Укрзалізниця відкоригувала графік руху пасажирських поїздів, - повідомляє Мінінфраструктури України.

 «Усі зміни були заздалегідь внесені та узгоджені з адміністраціями сусідніх країн. Таким чином, у квитках вказано час відправлення та прибуття з урахуванням коригувань графіка руху поїздів. Мандрівникам, які запланували поїздки на найближчі вихідні, а також тим, хто зустрічатиме на вокзалі гостей, варто бути уважними та вчасно перевірити свої годинники», - інформує прес-служба міністерства.

Нагадаємо, годинники в останню неділю березня переводять у всіх країнах Європи, окрім Ісландії, яка не дотримується переходу на літній час.

Як повідомляв Житомир.info, 2011 році в Україні була спроба скасувати перехід на літній-зимовий час, але потім це рішення відмінили. У 2015 році українці почали вставати на годину раніше 29 березня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі