Політика

Дмитро Ярош у Житомирі: Та напруга, яка існує в суспільстві, і без нашої провокації може вибухнути

24 March 2016, 16:58

Колишній лідер «Правого сектору», депутат Верховної Ради Дмитро Ярош приїхав 24 березня до Житомира поспілкуватися з журналістами та представити свою нову політичну силу – «Державницька ініціатива Яроша».

«Наш приїзд в Житомир присвячений творенню ініціативних груп національного руху «Державницька ініціатива Яроша». Ми вже місяці півтора займаємося цією організаційною діяльністю. Бо ми спостерігаємо по уряду і зараз ці урядові перипетії - знову ж таки пропонуються ті самі люди, які, на мій погляд, геть не виправдали довіри українського народу, маючи такі високі рейтинги свого часу. Але є як є і ми все зробимо для того, щоб  свою альтернативну систему влади запропонувати українському суспільству. І наша ідея – це створити такий рух, який дав би можливість максимально розширити кадрову базу, залучити не тільки націоналістів, а будь-яких патріотів, державників, як б об’єднаними зусиллями, як це вже було не на одному Майдані, досягнули тих цілей, які перед собою ставить український народ. на мій погляд вони дуже прості: це свобода, справедливість, добробут і, власне, цьому наша діяльність присвячена», - розповідає Дмитро Ярош.

За словами Яроша, «ДІЯ» шукає у регіонах України ініціативні групи, які б утворили кістяк організації та допомогли написати програму.

«Іде процес організації і творення програми. В нас є економічна модель держави, але є декілька груп, які мають протилежні погляди, часто протилежні в тому чи іншому напрямку. Мені легко говорити, наприклад, про Збройні сили України, про фронтові питання, про реформування, якими я бачу. Ми вважаємо, що одним з найголовніших факторів національної безпеки і оборони мало б бути створення по типу Союзу оборони Естонії Української добровольчої армії - це конкретна річ. В сфері служби безпеки - ми вважаємо, що має бути демілітаризація цієї служби і багато, багато кроків. А от по економіці, по міжнародні політиці є дипломати, які мають різні погляди: Богдан Яременко говорить одне, Василь Філіпчук говорить трошки інше і ми зараз робимо фокус-групи, які дозволять нам на травень місяць прийняти конкретні рішення. Є вже розроблені речі, а є речі, які тільки розробляються і коли на травень ми на з’їзді приймемо програму, можна буде конкретно по пунктах говорити: робимо так, отак і отак», - розповідає політик.

Дмитро Ярош також зауважив, що суспільство знаходиться у напрузі і можливі нові соціальні вибухи.

«Ми розглядаємо шлях приходу до влади не тільки шляхом виборів. Ми чудово розуміємо, що та напруга, яка існує в суспільстві, вона без нашої провокації навіть може вибухнути і, відповідно, треба буде брати відповідальність за долю нації, за долю народу, головне максимально до того бути готовим. Власне, чому я говорю про цю альтернативну піраміду влади – щоб була команда людей на всіх рівнях, з якою можна ту відповідальність взяти на себе, а не просто кричати: ми прийдемо, ми наведемо порядок і так далі. От така от наша концепція», - зазначив політик.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі