![](https://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/25/155611/2016-03-25dtppishohodav_09_w440_h290.jpg)
Вранці 25 березня на перехресті вулиці Грушевського та вулиці Хлібної автомобіль марки Lanos, за кермом якого знаходився працівник однієї з автошкіл Житомира, збив пішохода. Легковик рухався по вулиці Грушевського (колишня вул. Котовського) в бік вулиці Князів Острозьких (колишня вул. Шелушкова).
За словами патрульних поліцейських, які прибули на місце ДТП, водій знаходився не на роботі, разом з ним в легковику були пасажири.
Інспектори патрульної поліції повідомили журналістам, що за попередньою інформацією жінка, яку збив автомобіль, переходила дорогу на червоний сигнал світлофору.
«Водій рухався на автомобілі і збив пішохода. За його словами він їхав на зелене світло, але ми це зараз з'ясувати не можемо. Постраждала направлена в заклад медичної допомоги. З його слів, він зараз знаходився не на роботі», - сказав інспектор патрульної поліції Євген Замастеренко.
Наразі на місці працюють патрульні, які опитують свідків аварії та встановлюють обставини ДТП.