Події

У Житомирі 29 людей звернулися до суду, бо їх ошукала працівниця обласної лікарні

25 March 2016, 17:27

Більше як 110 тисяч гривень житомиряни віддали шахрайці, яка представлялася медсестрою МСЕК і обіцяла допомогти з оформленням інвалідності. Ніна Олександрівна віддала 4,5 тисячі гривень, тепер разом з іншими потерпілими регулярно ходить до суду.

«Вона мені сказала, я тебе повожу по лікарям, я – старша медсестра МСЕКу, поводила по лікарях, у мене язва шлунку, язва 12-перстної кишки, і вона мені сказала, що ви підходите, ми поводимо вас по врачам і ви можете собі оформити групу», – розповідає Ніна Борківська.

Пані Ганна разом з родиною віддала шахрайці тисячу доларів. Про медсестру Надію Майданиченко, яка допоможе швидше пройти обстеження, дізналася від подруги. Нова знайома дійсно провела її по лікарям, а потім запропонувала ще допомогу.

«Вона сказала: «Головний подивився, всі ваші захворювання йдуть тільки на групу інвалідності». Ми постраждали всі: і чоловік, і зять. Йшли радитись як до головного лікаря, і всім це назначали», – розповідає потерпіла Ганна Сероветник.

За оформлення інвалідності чи путівок в санаторій жінка брала у своїх клієнтів гроші, а далі починала годувати обіцянками. Згодом ошукані дізналися – насправді вона працювала кастеляншею.

«Вона виходила з обласної лікарні в білому халаті, ми у неї питали, який кабінет, вона сказала, що не треба мене шукати, я сама до вас спущуся і вам все розповім. Коли підходили, або повертай гроші, або знайом з тими, куди ти нас відправляла, вона мотивувати стала тим, що у неї померла мама. Як ми набираємо, де вона живе, нам в сільраді кажуть, що мати жива, вона заживо поховала матір», – продовжує розповідати потерпіла.

Із заявами до правоохоронців звернулося 29 людей, які втратили більш як 110 тисяч гривень, але вони переконують, насправді ж потерпілих значно більше, адже шахрайка продовжує обдурювати людей навіть після того, як звільнилася з лікарні.

«Влаштувалася на швидку допомогу, обдурила водія на тисячу доларів і 7 тисяч гривень. Їздить на швидкій допомозі, заходить до всіх потерпілим в квартиру. Так, ми боїмося її, тому що там лікар може попросити, подай мені таку-то ампулу, я не розумію, і можуть подати незрозуміло що», – каже Ганна Сероветник.

На станції швидкої допомоги, де Надія Майданиченко працює санітаркою, ніяких нарікань на її роботу не мають.

На роботі ми знайшли і саму підсудну. Коментувати будь-що журналістам вона відмовилась:

«Нічого я не оформляла. Все на суді, і суд вирішить», – сказала вона.

У поліції кажуть, попри те, що справа розглядається у суді, до них продовжують звертатися потерпілі.

«На даний час дії даної особи кваліфіковано за частиною 2 ст. 190 – це шахрайство, вчинене повторно», – каже речник ГУ Нацполіції в Житомирській області Алла Ващенко.

Якщо провину жінки доведуть, їй загрожує штраф, обмеження волі до 5-ти років або до трьох років тюрми.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі