![](https://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/31/155791/2016-03-31x8plz8sbimq14594083880_cmszoom_rect_640x430_w440_h290.jpg)
Збірна Житомирської області завоювала 12 медалей на 6-у всеукраїнському турнірі із дзюдо, який минулого тижня відбувся в Іллінцях. Серед них три золотих, дві срібних і сім бронзових.
Збірна Житомирської області завоювала 12 медалей на 6-у всеукраїнському турнірі із дзюдо, який минулого тижня відбувся в Іллінцях. Серед них три золотих, дві срібних і сім бронзових.
Моніторинг здійснено на основі інформації, отриманої за методом контрольної закупки 19.07.2024 р. у місцях продажу: АТБ, пр. Миру, 15 А, Фора, вул. Лятошинського, 2, Метро, вул. Ватутіна, 55-в, Сільпо, вул. Житній ринок, 1, Ашан, вул. Київська, 77