Місто

Житомирський школяр у посольстві Литви отримав диплом та подарунок за ІІ місце у всеукраїнському конкурсі

11 квітня 2016, 18:40

Одинадцятикласник житомирської школи №26 Нікіта Климчук отримав диплом за перемогу у всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Відповідно до доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України від 26.10.2015 № 17650/0/2-15, за підтримки Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у жовтні 2015 року – березні 2016 року проведено ІІІ Всеукраїнський конкурс есе  «Я – європеєць». На фінал конкурсу надійшло понад 4,5 тисяч робіт з усіх регіонів України. Конкурсна робота учня 11-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира Климчука Нікіти посіла ІІ місце», - йдеться у повідомленні.

Урочисте нагородження переможців і призерів конкурсу відбулося 8 квітня в Посольстві Литовської Республіки за участі керівництва Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

Нікіта разом з учителем історії Беспалко І.В. та мамою, вчителем англійської мови школи Климчук О.В., побували на прийомі в Посольстві, де учню вручили диплом та цінний подарунок.

Фото з сайту міської ради

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі