Економіка

З початку року жителі Житомирської області сплатили понад 47 млн грн військового збору

13 April 2016, 09:15

Тільки у березні відрахування військового збору платників Житомирської області склали 18,1 млн грн, а в цілому у 2016 році до державного бюджету перераховано 47,9 млн грн цього податку.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

«Порівняно з першим кварталом минулого року надходження зросли на 10,7 млн грн, або 29 %. Нагадаємо, що військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри», – йдеться у повідомленні.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Податкового кодексу України.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська область у 2015 році перерахувала в державну скарбницю 2 мільярди 214 мільйонів гривень податків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі