Місто

Відкриття мега-батутного комплексу «Глобал JUMPING»

20 April 2016, 14:00

23 квітня відбудеться відкриття найбільшого батутного комплексу в Україні - «Глобал  JUMPING».

Для Вас виступатимуть чемпіони, призери Міжнародних і Всеукраїнських турнірів, спортсмени-акробати міста Житомира. Майстри спорту влаштують неперевершене шоу для глядачів. Акробати продемонструють індивідуальні  і синхронні прижки на батуті, екстремальні елементи, сальто і піруети.          А також на Вас чекає неперевершений виступ наймолодшої групи спортсменів-акробатів.

Справжні емоції, драйв, неповторна сила та краса спорту переплітаються в акробатичних номерах! Вам неодмінно сподобається видовищне шоу у виконанні багаторазових чемпіонів України та Світу.

Початок акробатичного шоу 23 квітня  2016 р. о 14:00.

Мега-батут «Глобал  JUMPING», понад 800 кв. м  надасть можливість яскраво відчути радість та легкість польоту, як для найменших діток так і для дорослих.

Даний батутний комплекс вміщує в собі:

  • поролоновий басейн;
  • сім батутних доріжок для спортивних тренувань;
  • екстрим-зона із спеціальними батутними сітками;
  • м'які будинки конструктори;
  • весела дитяча карусель;
  • дитяча м’яка ігрова кімната, де діти можуть розважитися і провести  час з користю і задоволенням.

Батут – це дивовижна річ, за допомогою якої можна схуднути і в той же час відпочити, розважитися, як самому так і з друзями. Вченими доказано, що усього 8 хвилин занять замінюють 3 км бігу, 20 хвилин стрибків - 1 годину вправ на степі, при цьому ви не відчуваєте втоми, а тільки відчуваєте прилив сил і позитивної енергії. А для дітей заняття на батуті корисні тим, що розвивають фізичні здібності, швидкість реакції, покращують координацію, надають силу, спритність та витривалість.

Радіючи неймовірному відчуттю польоту і легкості, ми стаємо молодшими і щасливішими, починаємо з легкістю дивитися на проблеми, по-іншому ставитися до себе і оточуючих. Батут надасть Вам змогу відчути сплеск позитивних емоцій та набути неймовірних нових вражень.

«Глобал JUMPING» - відривайся на повну!

 Чекаємо Вас за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 77, ТРЦ «Глобал UA».

За додатковою інформацією звертатися за номерам: (067) 401-31-81  (067) 401-30-06.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі