Події

На забрудненій річці в Житомирській області невідомі пошкодили очисні споруди

27 April 2016, 16:00

26 квітня у Баранівському районі Житомирської області виявили пошкодження невідомими особами обладнання, що веде до очисних споруд Першотравенського заводу електротехнічного фарфору.

Про це повідомляють на сайті Житомирської облдержадміністрації.

«Зранку 27 квітня на місце виїхала робоча група у складі представників екологічної інспекції, СЕС, райдержадміністрації, селищної ради, ЗМІ. За результатами перевірки складено відповідний акт, який буде передано правоохоронним органам.

За інформацією селищного голови Олександра Денисюка, 26 квітня увечері біля річки Хомора невідомими особами проводилися відеозйомки. Тоді ж виявлено і пошкодження обладнання, яке функціонувало безперебійно – зламано лоток, що веде до очисних споруд. Проте така ситуація не має екологічних наслідків. Адже Першотравенський завод не скидає відходи до річки Хомора – вони накопичуються в колекторі, потім надходять до очисних споруд лише упродовж 1 години на добу. Крім того, від місця зламу до води – близько 4 кілометрів. Кількість відходів, що йде із заводу (близько 60 м.куб. на добу) навіть при повній (а не 0,5 м) поламці обладнання фізично не могла б дійти до річки. Відламаний лоток буде відремонтовано вже упродовж години», – йдеться в повідомленні.

У ГУ Нацполіції в Житомирській області Житомир.info розповіли, що поки інформації про подію немає.

«У нас поки немає такої інформації. Можливо, вона в процесі обробки і визначається кваліфікація», – зазначила керівник прес-служби ГУ Нацполіції в Житомирській області Алла Ващенко.

Як повідомляв Житомир.info, 22 квітняу Києві обговорювали ситуацію із забрудненням річок Баранівського району.

Фото з сайту Житомирської облдержадміністрації

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі