![](https://www.zhitomir.info/f/images/2016/05/6/156689/2016-05-06viiskove_kladoviwepokl_12_w440_h290.jpg)
У Житомирі 6 травня на військовому кладовищі відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті та примирення.
Більше сотні житомирян прийшли на Смолянське кладовище, аби вшанувати пам'ять загиблих воїнів минулого століття та сьогодення. У заході взяли участь і військовослужбовці 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, які поклали квіти до могил загиблих солдат та привітати ветеранів подарунками.
Фото Андрія Дідківського