![](https://www.zhitomir.info/f/images/2016/05/6/156705/2016-05-06volonter_Zolotoe_w440_h290.jpg)
Чотири машини, три тисячі кілометрів за чотири доби і п’ять тонн вантажу. Волонтери готові їхати на самісінький «передок», щоб привезти військовим у АТО автомобіль, засоби гігієни, їжу, дитячі листи та малюнки і смаколики до Великодніх Свят.
Ввечері 30 квітня журналіст Житомир.info виїхав з командою волонтерів на чолі з Олександром Таргонським з Житомира, по дорозі до них приєдналася тернопільська команда Дмитра Гайдуцького. Поїздка тривала майже 100 годин: побували на передових позиціях у Авдіївці, Золотому, Трьохізбенці, Пісках, Попасній та інших гарячих точках Донецької та Луганської областей.