Політика

Святий обов’язок нинішнього покоління перед ветеранами – повернути мир на рідну українську землю, – Юрій Павленко

10 May 2016, 09:01

На цьому наголосив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації Опозиційного блоку Юрій Павленко у місті Житомирі, спілкуючись з журналістами під час урочистих заходів з нагоди річниці Великої Перемоги.

9 травня політик разом з представниками депутатського корпусу від Опозиційного блоку, ветеранами Великої Вітчизняної війни, учасниками АТО, активістами громадських організацій вшанував пам'ять жертв другої світової війни, поклав квіти до Монументу Слави у Житомирі.

«Цей дійсно святий день у кожного з нас викликає почуття світлої радості перемоги, безмежної гордості за наш народ та водночас гіркий сум втрати. Ми знаємо, якою ціною далась нашому народу перемога, тому сьогодні вклоняємося пам’яті усіх, хто загинув, захищаючи рідну землю. Водночас, віддаємо шану тим, хто забезпечував перемогу на фронті та в тилу. Пам'ятаємо заповіт, який ви дали наступним поколінням своїм подвигом: любити, поважати, боротися. І тепер обов’язок нашого покоління», – знову повернути довгоочікуваний мир для всієї України.

«В цей світлий день бажаю кожному з ветеранів міцного здоров'я і ще довго-довго бути в строю. А нашим сьогоднішнім воїнам бажаю сили духу та віри у перемогу», - сказав Юрій Павленко, виступаючи на мітингу з нагоди свята.

На переконання політика, нинішня влада влаштувала справжній соціальний геноцид ветеранів та пенсіонерів.

«Сумно, що сьогоднішня влада хоче переписати історію Великої Перемоги, ті факти, які пам’ятають наші ветерани. Сьогодні влада принижує ветеранів, зокрема, скасовуючи соціальні пільги. Але вони не звикли скаржитися, тому що особливість справжнього ветерана у тому, що він не скаржиться, бо звик долати всі труднощі й досягати перемоги», - зазначив народний депутат.

Політик також нагадав, що Опозиційний блок постійно порушує питання у Верховній раді щодо повернення пільг і соціальних виплат, які скасувала нинішня влада.

«Опозиційний блок оскаржив у Конституційному суді ті зміни до бюджету, якими обмежуються соціальні виплати. Ми розраховуємо, що судді підтримають наше подання і всі заслужені пільги ветеранам, у тому числі й ветеранам нинішньої неоголошеної війни, будуть повернені й люди відчуватимуть захищеність з боку української держави. Також з ініціативи Опозиційного блоку у парламенті зареєстрований законопроект №1513, який передбачає 3-х кратне збільшення щомісячної матеріальної допомоги інвалідам та ветеранам Великої Вітчизняної війни», - зазначив Юрій Павленко.

Після офіційної частини святкування Дня Перемоги Опозиційний блок Житомирщини організував святковий обід для близько 200 ветеранів.

«Свято Великої Перемоги 9 травня було, є і залишатиметься нашим головним святом. У нинішніх умовах Опозиційний блок продовжуватиме боротьбу за ветеранів. Адже немає в Україні жодної родини, яка б не втратила у цій війні рідну людину. Мільйони фотознімків часів війни зберігають нащадки загиблих солдатів у сімейних альбомах, вони пишаються подвигом своїх дідів. Саме День Перемоги повинен об'єднати країну в пам'ять про тих, хто захищав нашу Вітчизну, і з турботою про тих, хто захищає її сьогодні», - підсумував Юрій Павленко.

Прес-служба Житомирської обласної організації Опозиційного блоку

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі