Події

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом подій в управлінні Держгеокадастру у Житомирській області

18 May 2016, 11:33

17 травня Житомирським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України за фактом подій, які сталися в головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області.

Про це повідомляють на сайті ГУ Нацполіції в Житомирській області.

«Для зняття соціальної напруги 17 травня упродовж двох годин з 8 до 10 керівник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Валерій Рудик разом з очільниками Житомирської ОДА Сергієм Машковським та обласної ради Анжелікою Лабунською вели перемовини з новопризначеним заступником начальника обласного Держгеокадастру щодо врегулювання конфлікту.

Як повідомив Валерій Рудик, у результаті досягли домовленості, що дозволила вирішити принципові моменти: Олег Кудря має залишити свою посаду, а приватна охоронна фірма після перевірки поліцією її працівників - межі області.

До Житомирського відділу поліції було доставлено кілька десятків працівників приватної охоронною фірми для встановлення їх осіб та з’ясування інших обставин», – йдеться в повідомленні.

За фактом подій у приміщенні обласного Держгеокадастру розпочато кримінальне провадження за ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Триває подальша перевірка усіх обставин.

Як повідомляв Житомир.info, приватна фірма більше не буде охороняти Житомирське управління Держгеокадастру.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі