ДОПОМОГА

Пораненому бійцю з Житомирської області необхідні кошти для операції в Ізраїлі: чеські медики відмовилися лікувати

23 May 2016, 17:05

Чеські лікарі відмовилися вилікувати ногу бійцю 30-ї Новоград-Волинської бригади Олегові Федорчуку, який зазнав важких поранень в лютому 2015 року.

За справу готова взятися ізраїльська клініка, - написав на своїй сторінці в Facebook засновник благодійного фонду Братів Кузьміних в Житомирі Сергій Кузьміних.

«Олега було поранено в страшних боях під Дебальцево. Одну ногу відірвало вибухом... Іншу, від вибухової хвилі, вивернуло. Внаслідок чого було поламано кістки, розірвано м'язи та сухожилля. (…) На ампутовану ногу було поставлено протез. Проблема в тому, що культя ніяк не може загоїтись. Набряки та сильний біль не дають повноцінно носити протез. Другу ногу весь цей час лікарі України намагаються врятувати, але результат невтішний - лікарі пропонують ногу ампутувати. А у Олега неймовірні плани! Він прагне воювати! Його дружина чекає на дитинку. (…) Медичні документи Олега було розіслано по багатьох лікарнях світу. Спочатку чеські лікарі згодились лікувати Федорчука, але згодом, зробивши додаткові обстеження, відмовились. Аргументували неможливістю дати стовідсотковий позитивний результат. Відгукнулась ізраїльська клініка «Ассута». Вони згодні прооперувати та надати повноцінне лікування Федорчуку Олегу. Вартість лікування по попередньо виставленому інвойсу 1114000грн (42857 доларів США)», - написав Сергій Кузьміних.

Засновник благодійного фонду закликає всіх небайдужих житомирян долучитися до допомоги.

«Якщо ми не допоможемо Олегові, його життя буде обмежене: інвалідний візок, милиці, біль та зневіра. Адже завдяки йому ми просинаємось у своїх домівках, снідаємо і йдемо по справах, зустрічаємось із друзями, проводимо час із родиною, живемо повноцінним життям. Долучайтесь!», - йдеться у дописі.

Телефон для зв’язку із фондом Братів Кузьміних – (063) 211-52-60.
Карта ПриватБанку 4149 4378 5213 0671, отримувач Кузьміних Сергій Володимирович
Реквізити для юридичних осіб:
БО "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БРАТІВ КУЗЬМІНИХ"
Код ЄДРПОУ 4 0 0 5 4 3 1 3
р/р 2 6 0 0 4 0 5 5 8 0 2 5 1 4
в Житомирському відділенні ПАТ "Приватбанк"
МФО 3 1 1 7 4 4.

Як повідомляв Житомир.info, місяць тому фонд Братів Кузьміних оголосив збір коштів на лікування Олега Федорчука у Чехії. Місяць лікування мав обходитися у 130 тисяч гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі