Місто

У Житомирі визначились з переможцями конкурсу на кращу концепцію відеоролика про місто

25 May 2016, 14:36

Конкурс на кращу концепцію відеоролика про місто «Житомире! Я люблю тебе!» завершено. Журі конкурсу з 16 поданих заявок обрало трьох переможців.

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

«Журі було маже одностайним у виборі переможців, попри те, що всі представлені концепції були цікавими і самобутніми. Обрані три сценаристи отримають на зйомку відео від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради по 20 тисяч грн. Усі три ролики житомиряни зможуть побачити на святі до Дня міста. Не буду повністю розкривати ідеї, але це будуть справді нестандартні і захопливі роботи. Красиве і чисте місто починається з любові до нього. Як на мене, сучасні, яскраві відеоролики – це саме той інструмент, завдяки якому ми зможемо виростити нове покоління на любові до Житомира», - зазначив Матвій Хренов, заступник міського голови з гуманітарних питань.

На конкурс було представлено 16 робіт від учасників віком від 17 до 48 років. Перемогу вибороли:

«Юрій Кипоренко з ідеєю про туристичний Житомир:«Наше місто – не гірше світових туристичних центрів. Але для того, щоб гості полюбили наш Житомир, житомиряни повинні спочатку самі його полюбити і змінити»;

Дмитро Голумбевський з метою «розказати житомирянам (а також усім українцям і не тільки) в короткий термін (до двох хвилин) про Житомир завдяки яскравим портретам, покладеним на відому пісню про місто»;

17-річна Вікторія Саватєєва з містичною концепцією «незвичайної подорожі Житомиром різних часів»;

Готові фільми, тривалістю від 2 до 5 хвилин переможці презентують до Дня міста у вересні цього року, після чого короткометражкі будуть поширені через мережу Інтернет», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, житомирян запрошують до участі у конкурсі відеороликів про місто, переможцям оплатять виготовлення фільму.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі