Суспільство

Служба автомобільних доріг у Житомирській області попереджає про обмеження руху великовагового транспорту

1 June 2016, 09:08

У Житомирській області служба автомобільних доріг попереджає про обмеження руху в літній період великовагового транспорту.

Прес-служба служба автомобільних доріг у Житомирській області.

«Для недопущення утворення деформацій та захисту мережі автомобільних доріг від передчасних руйнувань у літній період та згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації (№157 від 31.05.2016 року) службою автомобільних доріг у Житомирській області вводиться тимчасове обмеження руху великовагового автотранспорту. Адже при температурі повітря +28 градусів температура бітуму становить +42 градуси та він переходить у розм’якшений стан й не чинить опір руйнуванню дорожнього одягу.

Обмеження діятиме на автомобільних дорогах державного значення на території Житомирської області при температурі повітря вище 28 градусів з 9.00 до 22.00 години для автотранспорту загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Відстій великовагового автотранспорту на період спекотної погоди здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, в тому числі біля об’єктів сервісу. Детальну інформацію про перелік та розташування майданчиків для відстою транспорту розміщено на офіційному сайті Служби автомобільних доріг у Житомирській області та Укравтодору», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, минулого року служба автомобільних доріг також попереджала про обмеження руху в літній період великовагового транспорту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі