Суспільство

Теплі вікна з компенсацією до 70% суми

1 June 2016, 14:04

 «Нові вікна» пропонують скористатися кредитом по державній програмі енергозбереження з компенсацією до 70% суми кредиту (максимум 14 тис.). До 700 млн. грн. збільшено фінансування програми з Державного бюджету у 2016 році.

Програма передбачає відшкодування позичальникам  30% ( 70%, для осіб що оформили субсидію) суми кредиту (максимум 14 тис.):

строк кредитування – до 3 років сума – від 1 тис. до 50 тис. грн.

власний внесок – від 10% ставка – 24,5% одноразова комісія – 3%.

У списку фінансових установ, які надають кредити на придбання вікон з двокамерним енергоефективним склопакетом (з енергозберігаючим склом) населенню, є:

Укргазбанк, який надає кредити за кредитною програмою «Тепла оселя»;

Ощадбанк ― за кредитною програмою «Ощадний дім»;

Укрексімбанк ― за кредитною програмою «Тепле житло».

Перелік документів до банку:

Паспорт громадянина України;

Довідка про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

паспортні дані та код чоловіка/дружини

документ про отримання доходів:

1. для підприємця:

копія свідоцтва про державну реєстрацію та/або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

квартальні податкові декларації підприємця за 2 останні звітні періоди (якщо підприємець звітує щоквартально) або податкова декларація за повний рік (якщо кредитна заявка подається у перший квартал року).

податкова декларація підприємця за останній рік (якщо підприємець звітує раз на рік).

книга обліку доходів та витрат (якщо підприємець звітує раз на рік, а кредитна заявка подається у другому-четвертому кварталах року )

2. для фізичної особи*

довідка про доходи за 6 останніх місяців, з помісячною розбивкою

довідка про отримання пенсії за віком/вислугою років не менше ніж за 1 останній місяць та пенсійне посвідчення;

*якщо Ви отримуєте зарплатню або пенсію на картку та берете кредит в АБ «УКРГАЗБАНК» , довідку про доходи надавати не обов’язково;

3. Для нотаріусів, що отримують кредит як фізичні особи:

Свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю;

Реєстраційне посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності;

Податкова декларація за результатами звітного року про майновий стан і доходи

5. рахунок-фактура, договір від продавця на придбання обладнання/матеріалів

6. Із 27.08.2015 р. позичальники-фізособи, яким призначено субсидію, повинні додатково надавати документ (повідомлення, довідку), що підтверджує призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Такі підтвердні документи має надати і позичальник-ОСББ для фізосіб, які зареєстровані (фактично проживають) у цих будинках і їм призначена субсидія.

Алгоритм надання кредиту й компенсації частини суми кредиту такий:

фізособа (ОСББ) отримує рахунок-фактуру на вікна в магазині і подає до відділення Ощадбанку (Укргазбанку, Укрексімбанку);

банк перевіряє платоспроможність позичальника та, якщо не виникає заперечень, укладає з ним кредитний договір;

банк перераховує кошти на рахунок постачальника (магазину) відповідно до рахунка-фактури;

фізособа (ОСББ) повинна надати банку підтвердження факту придбання товару (чек, видаткова накладна тощо);

банк раз на місяць (до 20 числа наступного місяця) формує зведений реєстр виданих кредитів і подає його до агентства Держенергоефективності;

агентство щомісяця (до 25 числа наступного місяця) перераховує банку кошти для відшкодовування позичальнику до 30% (70%) частини суми кредиту;

банк зараховує протягом трьох робочих днів кошти на рахунок позичальника для погашення частини суми кредиту.

Якщо ж фізособа-позичальник не надала в місяці отримання кредиту підтвердження цільового використання кредитних коштів, її включають до реєстру для часткового відшкодування частини суми кредиту в наступному місяці (після отримання підтвердних документів).

На практиці від моменту отримання енергозберігаючого кредиту до компенсації державою його частини минає близько двох місяців.

Більш детальну інформацію можна дізнатись на офіційному сайті або в Контакт-центрі Укргазбанку за тел.: 0-800-309-000 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України), телефон Житомирського філіалу (вул. Київська 74) 48-15-81 (Банківска ліцензія №123 від 06.10.2011 р.).

А також на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних тамобільних телефонів з території України), телефон Житомирського філіалу (вул. Небесної Сотні 13) 420-270,  (вул. Івана Франка 3) 22-33-25 (Банківска ліцензія №148 від 05.10.2011 р.).

«Нові вікна» приймають участь в державній програмі з енергоефективності (надання безготівкових кредитів на утеплення будинків, при оплаті готівкою не діє).

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі