Місто

Житомирянка здобула перемогу на XVI Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності

3 June 2016, 11:53

XVI Всеукраїнський конкурс професійної майстерності відбувся в Житомирському базовому фармацевтичному коледжі. Участь у ньому взяли кращі студенти-фармацевти з 18 регіонів країни.

«Я думаю, що сьогодні кожен з учасників є переможцем і хто стане переможцем буде залежати від того, в кого міцніші нерви. Оскільки вони дуже хвилюються, на них дуже велика відповідальність - вони представляють свої коледжі. І той, хто зможе справитись зі своїм хвилюванням, той і виявиться переможцем. Я впевнена, що знання у всіх є гідними», - каже голова журі Вікторія Георгіянц.

Директор Житомирського базового фармацевтичного коледжу розповідає, цьогоріч конкурс відбувається в нашому місті невипадково, бо 16 років тому перший Всеукраїнський конкурс професійної майстерності пройшов саме в житомирському коледжі.

«З кожної дисципліни, а дисциплін чотири, є п'ять членів журі. Так що тут може бути тільки об'єктивно. І наші викладачі є членами журі. Перемагає сильніший, той, в кого є витримка. Тут велике значення має витримка. Звичайно, знання і впевненість в своїх знаннях», - вважає директор Житомирського базового фармацевтичного коледжу Євгеній Хомік.

Після двох етапів проведення конкурсу члени журі визнають - учасники насправді вразили рівнем знань та навичок.

«Діти сильні, з вогнем в очах, які хочуть показати свій рівень, амбіції, що є дуже важливим. Тобто, є бажання перемагати», - каже член журі Віталій Кіщук.

Зрештою перемогу на XVI Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності здобула студентка Житомирського базового фармацевтичного коледжу Оксана Мацюк. Дівчина каже, їй ледь вдалось побороти хвилювання.

«Дуже хвилювалась, дуже сильно. Буквально два останні дні найбільше, сьогодні навіть не так, як останні два дні. Я дуже рада, і зараз подзвоню мамі і скажу, що я виграла», - ділиться найближчими планами Оксана.

У Житомирському базовому фармацевтичному коледжі сподіваються, що в наступному році вони також з гідністю приймуть Всеукраїнський конкурс на кращого студента-фармацевта України.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі