Події

У Житомирському районі поліція затримала автомобіль браконьєрів із вбитою самкою кабана

13 червня 2016, 11:21

В ніч з 12 на 13 червня поліція поблизу с. Іванівка Житомирського району затримала автомобіль Renault Cangoo, який рухався по зустрічній смузі. В автомобілі поліцейські виявили  тушу вбитої самки дикого кабана.

Про це Житомир.info повідомила перс-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.

«Під час огляду даного автомобіля в салоні було  виявлено тушу вбитої двохрічної самки дикого кабана,  патрони до нарізної зброї та приціл нічного бачення. За вторинними ознаками було видно, що самка дикого кабана вигодовувала восьмеро поросят. В результаті таких браконьєрських дій мисливським угіддям було нанесено значної шкоди, адже восьмеро маленьких поросят не здатні до самостійного існування в дикій природі. Без захисту свиноматки вони стають легкою здобиччю лисиці червоної, безпритульних собак та хижих птахів. За незаконне добування дикого кабана передбачено нарахування збитків  в сумі 10 тис. грн., а також штраф в розмірі від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – йдеться в повідомленні.

Державна екологічна інспекція у Житомирській області нагадує, що в даний період будь-яке полювання заборонено. 

Як повідомляв Житомир.info, 6 лютого у лісі поблизу села Станіславівка Романівського району Житомирської області знайшли вбитою вагітну самку лося.

Фото прес-служби Державної екологічної інспекції у Житомирській області

 Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі