Влада

У Житомирській області в рамках програми GoСamps діти вивчають англійську мову з іноземними волонтерами

14 June 2016, 16:13

14 червня у Денишівській ЗОШ ім. В. Г. Бондарчука голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський зустрівся з іноземними волонтерами, які в рамках програми GoСamps навчають дітей іноземній мові.

Про це пише сайт Житомирської ОДА.

«Понад 260 учнів з Житомирщини відвідують 6 пришкільних таборів із поглибленим вивченням англійської мови. Табори GoСamps працюють у рамках проголошеного Року англійської мови в Україні та відбиралися за низкою критеріїв серед загальноосвітніх навчальних закладів з усієї країни. Особливістю табору GoСamps є те, що вчителі-іноземці в ігровій формі навчають школярів мові.

Основне завдання проекту – показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто. Що літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим», – йдеться у повідомленні.

Голова ОДА Сергій Машковський наголошує, що на Житомирщині у близько 70% шкіл діють літні мовні табори, серед яких 6 – із посиленим вивченням англійської.

«Сьогодні в 450 загальноосвітніх навчальних закладах області працюють мовні табори, які відвідують понад 12 тисяч наших школярів. Саме ці діти отримають новий і незабутній досвід – вивчення англійської не за шкільною програмою, а в літньому таборі, поєднавши відпочинок, навчання та спілкування. Я вдячний волонтерам за те, що вони долучилися до проекту GoCamps, який відкрив перед нашими житомирськими школярами нові перспективи і можливості», – сказав Сергій Машковський.

Довідково: Cтатус GoCamp отримали 117 шкіл з 20 областей. Зокрема, на Житомирщині таких таборів шість: Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21, Городоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Радомишльського району, Новоград-Волинський навчально-виховний комплекс «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня», Житомирський екологічний ліцей №24, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 м. Житомира ім. гетьмана Івана Виговського, Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г.Бондарчука.

Як повідомляв Житомир.info, у трьох школах Житомира працюватимуть іноземні волонтери в рамках проекту «GoCamps».

 
 
 
 
 
 
 
 

Фото з сайту Житомирської ОДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі