Суспільство

Прорив у лікуванні захворювань суглобів: ін'єкційна ортопедія

29 червня 2016, 10:00

Не варто багато говорити про те, якими підступними та небезпечними можуть бути захворювання опорно-рухового апарату. Всі, хто раніше «стикався» із запальними процесами, захворюваннями зв'язок, м'язів, суглобів, а також з наслідками травм, розуміють, наскільки важливо вчасно звернутися за медичною допомогою, щоб уникнути тяжких ускладнень.

Лікарі центру здоров’я «Відновлення» зробили крок на зустріч майбутньому- ін'єкційна ортопедія. Це справжній прорив у лікуванні та відновленні захворювань пов'язаних з деформацією, порушеннями роботи опорно-рухового апарату, та справжній порядок від хірургічного втручання.

Ін’єкційна ортопедія - ефективний спосіб лікування таких захворювань, як: артрит, артроз, контрактури, бурсит, тендиніт, розтягнення та запалення м'язів, зв'язок, нестача синовіальної рідини у суглобі і. т. д.

- Ортоплазма або PRP терапія;

- Гіалуронова кислота.

Що таке Ортоплазма або PRP терапія?

У ході процедури з крові пацієнта виділяють спеціальним чином оброблену власну плазму, багату тромбоцитами (саме в ній містяться чинники, що збільшують зростання хрящової тканини). Плазма у вигляді ін'єкцій вводиться в м'які тканини, які оточують суглоб. Результат: знімається запалення, поліпшується обмін речовин, відбувається живлення тканин.

Ефект від процедури Ортоплазма:

Значне зменшення больового синдрому або повністю його усунення

Збільшення обсягу рухів в суглобі;

Відновлення обсягу синовіальної рідини, поліпшення її властивостей;

Зменшення скутості у суглобах;

Збільшення тривалості фази ремісії;

Поліпшення кровообігу і процесів обміну;

Крім того процедура виключає виникнення алергічних реакцій.

Що таке гіалуронова кислота?

Гіалуронова кислота входить до складу синовіальної рідини здорового суглоба і є природним структурним компонентом суглобового хряща.

Процедура полягає у введенні гіалуронової кислоти в суглоб. Часто ін'єкції застосовуються для надання допомоги при артрозах великих суглобів (колінних, тазостегнових, гомілковостопних, плечових, ліктьових).

Дія гіалуронової кислоти:

Зменшення болю і поліпшення рухливості суглобів;

Зменшення потреби в знеболюючих і протизапальних препаратах;

Збереження лікувального ефекту протягом року після повного курсу лікування;

Стимуляція синтезу природної гіалуронової кислоти та відновлення пружності суглобового хряща;

Уповільнення прогресування остеоартрозу і можливість уникнути радикальних хірургічних заходів із заміни ураженого суглоба на штучний або, щонайменше, відкласти питання про операцію на більш пізній термін;

Прекрасна переносимість та відсутність серйозних побічних явищ.

Дія препарату проявляється виключно в суглобі та безпосередньо в його капсулі. Також стимулюється організмом подальше самостійне, природнє виробництво гіалуронової кислоти.

Курс лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта, в залежності від захворювання.

Лікарі центру «Відновлення» в комплексі з ін’єкційними процедурами використовують сучасне апаратне лікування. В умовах центру «Відновлення» ви маєте можливість пройти ефективне лікування, яке спрямоване на те, щоб усунути причини захворювання, а не тільки лише тимчасово позбутися симптомів.

Не впадайте у відчай, якщо вас турбують захворювання суглобів. Лікарі центру здоров’я «Відновлення» допоможуть вам повернутися до повноцінного життя, омолодивши опорно-руховий апарат без хірургічного втручання!

Адреса центру здоров’я «Відновлення» м. Житомир, вулиця 1-го Травня 20, телефон +38 (0412) 46-40-73; +38 (068) 073-58-60.

Додаткова інформація на сайті www.reabilitacia.zt.ua

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Ліцензія від № 659 від 8 жовтня 2015 року

АКЦІЯ - 50% знижки на консультацію лікаря ортопеда-травматолога, при необхідності проходження курсу ін'єкційних процедур!

Акція діє до 11.07.2016 року

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі