ДОПОМОГА

Через Житомир та Радомишль пройде бард-арт марафон «Крапля добра»

30 June 2016, 09:44

1-3 липня у Києві, Житомирі та Радомишлі відбудуться благодійні концерти у рамках Міжнародного бард-арт марафону «Крапля добра» з метою допомогти родинам загиблих на сході України.

Про це повідомляє Український кризовий медіа-центр в релізі за результатами брифінгів, які відбулися 29 червня 2016 року.

«Марафон організували з ініціативи мистецького клубу «Странники» – об’єднання бардів-киян, які емігрували до США. До участі у концертах вони запросили близько 20 друзів-бардів із різних країн світу. «Наш марафон об’єднав вже 8 країн. Гроші, зібрані з нього, передадуть тим, хто найбільше потребує допомоги», – розповів Ігор Жук, український бард, співорганізатор марафону «Краплі добра», під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. В Україні співорганізаторами виступила благодійна платформа «Люди допомагають людям», а також Фонд братів Кузьміних», - йдеться у повідомленні.

У Києві концерт відбудеться 1 липня о 18-00 у колонній залі КМДА, у Житомирі – 2 липня о 17-00 у міському Палаці культури, у Радомишлі – 3 липня о 15-00 на території замку-музею «Радомисль». Будуть встановлені офіційні скриньки, через які бажаючі зможуть пожертвувати кошти на допомогу родинам загиблих. Крім того, діятиме механізм прямої адресної допомоги.

«Ця акція буде називатися «Зігрій». Кожен отримає серце, на якому буде викарбувано ім’я загиблого героя і реквізити карткового рахунку родини. На цей рахунок благодійники зможуть переказати кошти з будь-якого куточка світу, а це серце залишиться на пам’ять», – розповів Іван Саюк, прес-секретар благодійної платформи «Люди допомагають людям».

«Через платформу ми зараз допомагаємо 187 родинам, у тому числі 186 дітям. Кожен, хто хоче, заходить на профіль родини і напряму передає кошти родині», – зазначила Ірина Міхнюк, представник Координаційної ради благодійної платформи «Люди допомагають людям».

Вона повідомила, що за перше півріччя 2016 року через платформу родинам надали допомогу на суму понад 1 мільйон 185 тисяч гривень, а за весь час діяльності – на суму понад 2 мільйони.  «Це буде перша така акція платформи «Люди допомагають людям» і для мене це велика радість і надія на те, що люди не залишатимуться байдужими, що наші родини відчуватимуть підтримку навіть від людей, які проживають далеко за кордоном», – зазначила вона. Ірина Міхнюк додала, що родини будуть вдячні благодійникам  і за іншу, не фінансову підтримку – психологічну допомогу, допомогу зі вступом на навчання за кордон тощо.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі