Суспільство

Автомобіль для воїнів АТО від компанії «Рудь»

2 July 2016, 09:22

Допомога нашим воїнам в АТО є священним обов’язком кожного з нас. Щодня ми бачимо приклади волонтерської допомоги. 30 червня 2016 року Петро Володимирович Рудь передав бійцям 7-ї роти, 8-го батальйону 10-ї бригади, які знаходяться на передовій у районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області, автомобіль «Газель». Також 95-й бригаді  було передано морозильну камеру. Ініціаторами цієї передачі були священики Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Житомира Отець Богдан Бойко, Протоієрей Олександр Стахурский, які нещодавно повернулися із зони АТО, де звершували духовну опіку над військовими.

Компанія «Рудь» і особисто Петро Володимирович приймають активну  участь у благодійній діяльності. В рамках конкурсу «Благодійна Житомирщина – 2015» ПАТ "Житомирський маслозавод" отримав відзнаку «Ангел добра», здобув перемогу у регіональному конкурсі «Благодійна Житомирщина».

ПАТ «Житомирський маслозавод» продовжує  активну благодійну діяльність, направлену на допомогу нашій армії, пораненим, а також незахищеним верствам населення.  По всій території України  вже в цьому році було проведено  більше 60  Свят Морозива в рамках соціального проекту «З теплом до кожного».

Прес-служба компанії «Рудь»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі