Політика

Наталія Чиж засуджує лобіювання членів «Самопомочі» у тендерах та схемах

4 липня 2016, 15:47

Лідер Житомирської обласної партійної організації «Об’єднання «Самопоміч» Наталія Чиж прокоментувала закиди щодо участі членів партії у тендерах на ремонт соціальних установ м. Житомира.

«Я ніколи не вітала таких кроків і це усі знають в партії. Це принципова позиція і ні про яке лобіювання окремих бізнес-інтересів не може йтися. На відміну від інших політичних сил, «Самопоміч» відкрита і навпаки показує своє ставлення до подібних речей через внутрішньопартійну люстрацію. Таким чином було обрано нового голову Житомирської міської парторганізації «Об’єднання «Самопоміч» не в останню чергу тому, що попередній голова вирішив зайнятися просуванням власного бізнесу через Житомирську міську раду. Чи причетна до цього «Самопоміч»? - Категорично ні», - запевнила Наталія Чиж.

За словами Наталії Чиж, відбулося обговорення ситуації, що склалася у лавах міської партійної організації, і більшість підтримала рішення обрати нового голову – Олександра Рибака.

«Так, ми пройшли зі Станіславом Балакішієвим, який до того був керівником міської парторганізації, великий шлях. І я йому вдячна за співпрацю. Проте після виборів він більше зосередився не на розбудові осередку. Можливо, це пов’язано з тим, що він не став депутатом. Але ми як осередок не маємо право зупинятися і працюємо лише задля громади. Наприклад, днями відновлено діяльність волонтерського центру на Польовій, де діти на канікулах зможуть безкоштовно займатися у гуртках. Питання в пріоритетах: або є спільні цілі, або свої окремі», - зауважила лідер Житомирської обласної партійної організації «Об’єднання «Самопоміч» Наталія Чиж.

Прес-служба Житомирської обласної партійної організації «Об’єднання «Самопоміч»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі