Місто

У Житомирі спеціалісти перевірили якість води в річці Тетерів на пляжах в гідропарку

8 липня 2016, 15:17

У Житомирі спеціалісти перевірили якість води в р. Тетерів на «дорослому» та «дитячому» пляжах в гідропарку.

Про це Житомир.info повідомив Житомирський міськрайонний відділ Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

«З метою систематичного та оперативного інформування громадян, Житомирським міськрайонним відділом ДУ «ЖОЛЦ ДСЕСУ» щотижнево проводиться моніторинг якості води відкритих водойм, які використовуються з рекреаційною метою на відповідність санітарних норм. Станом на 08.07.2016 р. відібрано та досліджено 24 зразка води із р. Тетерів на «дорослому» та «дитячому» пляжах в районі гідропарку, які використовуються для літнього відпочинку громадян на наявність яєць гельмінтів, санітарно-хімічні та мікробіологічні показники. Відхилень за вищевказаними показниками не виявлено. Відібрані зразки води з питних фонтанчиків на території гідропарку на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники. Відхилень за даними показниками не виявлено. Моніторингу стану якості водойм, які використовуються з рекреаційною метою продовжується», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, минулого тижня відхилень у якості води та піску на «дорослому» та «дитячому» пляжах житомирського гідропарку не виявлено.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі