Місто

Зустрінь зиму з «Новими вікнами»: 40% знижки та можливість оплати в розстрочку без переплат

11 липня 2016, 13:23

ТМ «НОВІ ВІКНА» пропонує скористатися сезонною пропозицією, яка неодмінно допоможе реалізувати вашу давню мрію про затишну оселю. Саме зараз «Нові вікна» дарують своїм покупцям унікальні знижки до 40% на металопластикові конструкції замовлені в офісі ТМ"НОВІ ВІКНА" та можливість оплати в розстрочку без переплат.

Заміна старих дерев'яних вікон на сучасні металопластикові дозволяє насамперед позбутися зайвих втрат тепла. А це вкрай важливо в умовах, коли постійно зростають ціни на енергоносії.

Батареї гарячі, а в квартирі холодно. Така ситуація знайома багатьом. І основна причина цього щілини у старих вікнах. Як зазначають експерти, сучасні вікна на 20-25% зберігають витрати енергії на обігрів приміщень і продовжують ресурс опалювального обладнання, що в кінцевому підсумку забезпечує чималу економію коштів.

«Нові вікна» пропонують скористатися унікальною послугою «Оплата частинами» від ПриватБанку, що дозволяє придбати товар у розстрочку до 24 місяців, а якщо розстрочка до 4 місяців, то без будь-яких додаткових відсотків, комісій і платежів.

Так що вже зараз сміливо замовляйте нові вікна, розрахуватися за які зможете протягом кількох наступних місяців. Послуга «Оплата частинами» доступна всім власникам кредитних  карт ПриватБанку. Для того щоб скористатися даним сервісом, вам не потрібні ніякі документи та довідки. Досить визначитися з вибором товару в ТМ «НОВІ ВІКНА», зробити замовлення і тут же оформити розстрочку, розбивши вартість покупки на рівні частини. Ви можете самостійно вибрати період, за який збираєтеся оплатити покупку, і якщо він не перевищує 4 місяців - не платите ніяких комісій. Перший платіж буде здійснений в день оформлення розстрочки, при цьому договором буде служити звичайний чек, який ви отримаєте після того, як касир введе дані і проведе вашу карту через POS-термінал. Таким чином, вся процедура оформлення розстрочки забере у вас не більше хвилини. Але і це ще не всі переваги даного сервісу: вам навіть не знадобиться кожен місяць йти в банк, щоб погасити платіж. Просто протягом місяця внесіть на свою карту певну суму грошей будь-яким зручним для вас способом, і вона автоматично спишеться з рахунку в день погашення розстрочки.

Розрахувати приблизну вартість вікон ви можете скориставшись калькулятором.

Більш детальну інформацію про те, як замовити металопластикові вікна в розстрочку, ви можете дізнатися в салоні магазині «Нові вікна» за адресою м Житомир, вул. Київська, 16 або за телефоном (0412) 44-63-40 з понеділка по п'ятницю з 9-ї до 18-ї години и до 13-ї години у суботу.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі