Політика

Радикали міста Житомира за тарифи для людей

14 липня 2016, 15:01

14 липня на одинадцятій позачерговій сесії Житомирської міської ради сьомого скликання було ініційовано групою Радикальної Партії Олега Ляшка звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та інших міських рад України з вимогами:

1. Впровадження мораторію на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги до покращення соціально-економічної ситуації в країні і встановлення прозорого механізму ціноутворення.

2. Заборони нараховувати з 1 липня 2016р. та стягувати з населення пеню за несвоєчасну сплату за комунальні послуги.

4. Заборони постачальникам тепла, газу, електроенергії виставляти споживачам авансові рахунки за ненадані послуги.

5. Ухвалення Постанови ВР №2597 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства».

6. Від Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вимагаємо:

1) розкриття та оприлюднення методики розрахунків й обґрунтування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги (опалення, постачання гарячої води, електроенергія, водопостачання та водовідведення) для мешканців громади м. Житомира;

2) негайного перерахунку ціни на газ для населення шляхом зміни формули розрахунку ціни (від прив’язки до європейських ринків до економічно обґрунтованої ціни на основі реальної собівартості видобутку) з метою подальшого зменшення комунальних тарифів;

3) відновлення пільгової норми споживання газу для населення та збільшення її до 2400 куб. м на опалювальний сезон.

Як зазначив голова Житомирської міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка, депутат міської ради - Олександр Ракович: «Сьогодні у країні спостерігається напружена соціально-економічна ситуація на фоні зубожіння населення. Стрімка інфляція, скорочення робочих місць, аварійний стан житлово-комунальної сфери, неефективна політика уряду негативно впливають на якість життя громадян. Збільшення розміру тарифів на житлово-комунальні послуги, газ, електрику призведе до різкого зниження рівня життя кожного громадянина. В свою чергу відсутність коштів у населення призведе до соціальної напруги. Як представники місцевого самоврядування ми не можемо стояти осторонь актуальних проблем, які хвилюють людей. Тож, закликаємо Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України прислухатися до проблем людей на місцях і негайно врегулювати проблему із підвищенням тарифів»!

Запропонований проект-звернення Радикалами Житомира був підтриманий на сесії депутатами Житомирської міської ради.

«Прес-служба Житомирської міської організації РПЛ»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі