Місто

Досягнувши порозуміння з місцевими мешканцями, забудовник веде роботи на Тетерівському бульварі у Житомирі

18 July 2016, 13:10

Попри хвилювання, з якими мешканці Корбутівки зустріли новину про початок будівництва багатоповерхівки у їх мікрорайоні, нині на майданчику тривають будівельні роботи. Представники забудовника переконують – їм вдалося досягти порозуміння з місцевими мешканцями, оскільки вони й самі зацікавлені, щоб будівництво було законним і відповідало стандартам безпеки.

«Причиною виникнення даної ситуації на Тетерівському бульварі є відсутність повної інформованості людей цього району. У жителів цього району виникли доволі об'єктивні та логічні запитання щодо забудови. У зв'язку з цим органи влади зібрали виконком, на якому розглядалося це питання. Людям пояснили, що це за будова, які плани на цей район і які перспективи цього району. Потім було рішення на виконкомі створити робочу групу. Зі своєї сторони, як забудовник, ми надали повний пакет документів для ознайомлення на даній комісії. Наразі непорозуміння вичерпано, ми будуємося, будуємося на цілком законних засадах, про що стверджують органи влади», - розповіла керівник відділу продажів Тетяна Люлька.

Забудовники пояснюють, вони будують житло у чотирьох областях України і наголошують – на Тетерівському бульварі вони не просто зводять дім, а упорядковують територію з інфраструктурою і зеленою зоною для комфортного життя мешканців

«Ми соціально активна компанія, ми беремо участь в багатьох соціальних акціях, таких, як толока з містянами, також ми беремо участь в озелененні міст. Я як житомирянка дуже переживаю і за цей об’єкт також, тому що це дуже гарний район, екологічний район і мені буде дуже приємно, якщо тут буде розбудований будинок, з гарною інфраструктурою, з місцями відпочинку для дорослих та дітей», - зазначила Тетяна Люлька.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі