Місто

Львівська компанія за 10,3 млн грн викладе тротуар в центрі Житомира плиткою, в тому числі - тактильною

18 July 2016, 17:27

У Житомирі провели тендер на капремонт тротуарів по вулиці Великій Бердичівській, від  Соборного майдану до вулиці Старий бульвар (пам’ятника Пушкіну).

Оголошення про результати відкритих торгів від 15 липня 2016 року опубліковане на сайті Державних закупівель.

Замовник торгів – управління капітального будівництва Житомирської міської ради, предмет закупівлі - капітальний ремонт тротуарів по вул. В.Бердичівській в м. Житомирі (від м-ну Соборного до вул. Старий бульвар), а саме - влаштування тротуарного покриття.

До оцінки були допущені два учасники: ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» з м. Пустомити Львівської області та Дочірнє підприємство «Фаворит ОПТ» Акціонерного товариства закритого типу «Фаворит» з Житомира. Цікаво, що ціна «Фавориту» була вигіднішою більш як на 1 млн грн (9 млн 311 тис. грн проти 10 млн 399 тис. грн у львів’ян), однак пропозиція «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» все одно була визнана економічно вигіднішою через майже втричі коротший термін виконання робіт (50 замість 140 днів) та удвічі більшу відстрочку платежу (60 замість 30 календарних днів).

У технічній документації міститься перелік робіт на даній ділянці тротуару, а саме: зрізання дерев та корчування пнів, розбирання існуючого покриття на тротуарі, влаштування для заїзних карманів водовідвідних лотків, покриття плиткою, в тому числі спеціальною плиткою для незрячих (тактильною), встановлення гранітних бордюрів й дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки.

Як прокоментував Житомир.info заступник начальника управління капітального будівництва Житомирської міської ради Дмитро Болейко, плитка, про яку йдеться, виготовлена з бетону, товщиною 8 см, сірих тонів. На ній передбачені ділянки, викладені тактильною плиткою для доступності людей з обмеженими фізичними можливостями, тобто, з вадами зору. Це невеликі ділянки на тротуарі, які легко відчути через взуття.

За інформацією виробників, тактильна плитка викладається за 60 см до початку пішохідного переходу або сходового маршу.

За інформацією Наших грошей, ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» була зареєстровано у лютому 2013 року у Пустомитах студенткою-стоматологом Роксоланою Трухан та мешканцем села Підгороднє (Золочівський район) Володимиром Ярішем. У січні 2014 року керівником та власником фірми став львів’янин Марко Янковенко, який також є співвласником київського ТОВ «Конезавод Талант».

Результати тендеру на своїй сторінці у Facebook 18 липня прокоментувала Олена Розенблат, співзасновниця АТЗТ «Фаворит», чиє дочірнє підприємство програло торги. 

«От души хочется поздравить львовскую компанию «Ві.Ай.Пі. Будівельна Компанія», а также жителей Львовской области, куда уйдут налоги Житомирского бюджета). При этом бюджет Житомирской области переплатит ни много ни мало... Всего лишь какой- то миллион))). ( протокол оцінки пропозицій). 140 дней, указанных в предложении были проставлены нами с учётом срока действия тендера, и зная долгие раскачки в вопросах начала работ и отмашки, которую даёт местный УКБ», - написала Олена Розенблат.

Як повідомляв Житомир.info, на капітальний ремонт тротуарів у центрі Житомира планували виділити 19,3 мільйони гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі